Inspirational Educational Workshops met Michael King APPARATUURDAG incl. Reformer
Datum en tijden: zaterdag 30 september van 12.00-17.00
Locatie: Heemstede
Prijs: €175,-
Inhoud: we zullen diverse onderwerpen behandelen deze dag en je kunt ook vragen stellen mocht je die hebben over onderwerpen die je in de praktijk bent tegengekomen. Hoe dan ook zal het een zeer leerzame dag worden voor docenten van alle niveaus en ervaring.
Plaatsen zijn beperkt dus wacht niet te lang met inschrijving!

Michael King staat al jaren aan de top van de internationale Pilates-scene. Hij doet niet anders dan de hele wereld rondreizen om zijn opleidingen en workshops te verzorgen. Je mag zijn bezoek niet missen. Hij is een man met een grote dosis humor die graag zijn kennis en ervaring deelt.
Debbie en Michael kennen elkaar al tientallen jaren, eigenlijk sinds hun jeugd in Engeland, toen zij tegen elkaar dansten tijdens wedstrijden, en later in het ‘aerobic tijdperk’ als presenters tijdens internationale conventies. Ze hebben sindsdien diverse keren nauw samengewerkt, niet alleen in de fitness/Pilateswereld, maar ook bij theaterproducties als choreografen.